Jednym z głównych celów Szkoły jest kształtowanie i rozwijanie talentu sportowego u dzieci i młodzieży, promowanie zdrowego stylu życia.
Stąd pomysł organizacji pozalekcyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży, prowadzenie szkoleń, treningów sportowych, dbanie o wszechstronny rozwój psychofizyczny, uczenie zdrowej rywalizacji.
Naszym celem jest również przygotowanie zawodników do reprezentowania miasta, województwa i państwa na zawodach zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Treningi w SportStal są odpowiednie dla osób w różnym wieku i stopniu zaawansowania. Oferujemy zajęcia dla początkujących, którzy chcą nauczyć się podstawowych elementów Gimnastyki, jak również dla bardziej zaawansowanych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i poprawić swoją kondycję fizyczną.
Nasze zajęcia to nie tylko doskonałe treningi, ale również miejsce gdzie można poznać nowych ludzi i spędzić czas w miłej atmosferze.

Pomysł organizacji pozalekcyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży z Gimnastyki zrodził się już w styczniu 2017 roku. Od marca prowadzone były próbne zajęcia z Akrobatyki Sportowej, zainteresowanych jednak wciąż przybywało. Wielokrotnie słyszeliśmy od Instruktorów o dużych umiejętnościach naszych dzieci, naszej młodzieży, dlatego postanowiliśmy utworzyć Centrum Gimnastyki w Stalowej Woli.
W Stalowej Woli nie było wcześniej Klubów Sportowych oferujących zajęcia z Gimnastyki na tak wysokim poziomie, dzieci musiały dojeżdżać do Rzeszowa, Lublina. Teraz mogą trenować na miejscu i to z najlepszymi Instruktorami należącymi do jednych z najbardziej liczących się Klubów Sportowych.
Od września 2020 roku prowadzimy także zajęcia w Tarnobrzegu, a od stycznia 2021 roku w Janowie Lubelskim. W 2023 roku w grafik naszych stałych zajęć w Stalowej Woli wprowadziliśmy także treningi z Gimnastyki Artystycznej.
Pragniemy dać szansę młodym talentom, zaszczepić zamiłowanie do sportu, zachęcić wszystkie dzieci do aktywności fizycznej.

Oferta zajęć SportStal: Gimnastyka Artystyczna, Akrobatyka Sportowa, Skoki na Ścieżce, Fit Kid, Ninja Warrior, Rytmika Nimi-Kids.

Wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z Akrobatyką Sportową, Gimnastyką Artystyczną, czy innymi zajęciami w naszej Szkole serdecznie zapraszamy. Nasze zajęcia sportowe prowadzone są przez profesjonalistów z pasją. Wszyscy Trenerzy mają wysokie kwalifikacje, a także bagaż doświadczenia w pracy z dziećmi. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby były nie tylko skutecznym treningiem, ale także i świetną zabawą, która zaszczepi chęć do uprawiania sportu.

Zajęcia prowadzą Instruktorzy z Warszawy, Rzeszowa, Lublina, Katowic – Wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

MIEJSCE ZAJĘĆ:
Hala Sportowa Liceum Ogólnokształcącego, ul. Staszica 5, Stalowa Wola.
Sala Gimnastyczna Liceum Ogólnokształcącego, ul. Staszica 5, Stalowa Wola.
Hala Sportowa Centrum Edukacji Zawodowej, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola.
MIEJSCE ZAJĘĆ:
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Kochanowskiego 1, Tarnobrzeg.
MIEJSCE ZAJĘĆ:
Sala gimnastyczna Zespołu Szkół Technicznych, ul. Ogrodowa 20, Janów Lubelski

Dołącz do nas już dziś i zacznij treningi w miłej i przyjemnej atmosferze.
ZAPISY:
SportStal Szkoła Gimnastyki w Stalowej Woli, tel. 535 203 375

SportStal w obiektywie