Zajęcia w naszej Szkole są skierowane do wszystkich osób, które chcą nauczyć się niesamowitych akrobacji pod okiem wykwalifikowanej kadry. Prowadzą je Instruktorzy z Rzeszowa i z Lublina – Wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski.Nasi Trenerzy w jasny sposób przekażą tajniki zarówno podstawowych jak i najbardziej zaawansowanych elementów.
Jednym z głównych celów Szkoły jest kształtowanie i rozwijanie talentu sportowego u dzieci i młodzieży, promowanie zdrowego stylu życia.
Stąd pomysł stworzenia dodatkowej przestrzeni fitnessowej i organizacji pozalekcyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży z Akrobatyki Sportowej, prowadzenie szkoleń, treningów sportowych, dbanie o wszechstronny rozwój psychofizyczny, uczenie zdrowej rywalizacji.
Naszym celem jest również przygotowanie zawodników do reprezentowania miasta, województwa i państwa na zawodach zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Pomysł stworzenia przestrzeni fitnessowej w Stalowej Woli i organizacji pozalekcyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży z Akrobatyki Sportowej zrodził się już w styczniu 2017 roku. Od marca prowadzone były próbne zajęcia, zainteresowanych jednak wciąż przybywało.
Wielokrotnie słyszeliśmy od Instruktorów o dużych umiejętnościach naszych dzieci, naszej młodzieży, dlatego postanowiliśmy utworzyć Centrum Gimnastyki Akrobatycznej.

W Stalowej Woli nie było dotychczas Klubów Sportowych oferujących zajęcia akrobatyki, gimnastyki na tak wysokim poziomie, dzieci musiały dojeżdżać do Rzeszowa, Lublina. Teraz mogą trenować na miejscu i to z najlepszymi Instruktorami należącymi do jednych z najbardziej liczących się na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie Klubów Sportowych.
Od 2020 prowadzimy także zajęcia w Tarnobrzegu, a od stycznia 2022 roku w Janowie Lubelskim.

Pragniemy dać szansę młodym talentom, zaszczepić zamiłowanie do sportu, zachęcić wszystkie dzieci do aktywności fizycznej.
Wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z Akrobatyką zapraszamy na zajęcia. Nasze zajęcia sportowe prowadzone są przez profesjonalistów z pasją. Wszyscy trenerzy mają wysokie kwalifikacje, a także bagaż doświadczenia w pracy z dziećmi. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby były nie tylko skutecznym treningiem, ale także i świetną zabawą, która zaszczepi chęć do uprawiania sportu.

MIEJSCE ZAJĘĆ: Hala Sportowa Liceum Ogólnokształcącego, ul. Staszica 5, Stalowa Wola.
MIEJSCE ZAJĘĆ: Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Kochanowskiego 1, Tarnobrzeg.
MIEJSCE ZAJĘĆ: Sala gimnastyczna Zespołu Szkół Technicznych, ul. Ogrodowa 20, Janów Lubelski

ZAPISY: SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej w Stalowej Woli, tel. 535 203 375

SportStal w obiektywie