5 grudnia w Tarnobrzegu

6 grudnia w Janowie Lubelskim

7 grudnia w Stalowej Woli

8 grudnia w Janowie Lubelskim

To dni Mikołajkowych niespodzianek dla naszych Grup Sportowych.

7 grudnia zaprosiliśmy wszystkie nasze Grupy ze Stalowej Woli, Tarnobrzega i Janowa Lubelskiego na naszą główną Imprezę Sportową – Mikołajki SportStal w Stalowej Woli. Zaprosiliśmy także Rodziców/Opiekunów.

Był to dzień treningowy połączony z różnymi atrakcjami. W programie zajęć Mikołajkowych znalazły się m.in. trening, występy wszystkich naszych Grup. Nie zabrakło gier, zabaw, konkursów, upominków od Świętego Mikołaja. Zorganizowaliśmy też loterię fantową. Dzieci miały możliwość brania udziału w animacjach przygotowanych przez firmę Parent Leisure, także przez naszych Trenerów. Jak zawsze zaprosiliśmy nasze grupy do wspólnego Mikołajkowego zdjęcia. Dodatkową atrakcją przygotowaną dla dzieci była dmuchana zjeżdżalnia. Można było także skorzystać z Fotobudki – zdjęcia zarówno dla dzieci, jak i Rodziców/Opiekunów. Jak co roku na parkiecie stalowowolskiej Hali Sportowej Liceum Ogólnokształcącego, miejsca naszych treningów zagościła Telewizja Miejska Stalowa Wola, a relację z Wydarzenia zobaczyliśmy w wiadomościach.

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom/Sponsorom:
Miasto Stalowa Wola, Starostwo/Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego, Ministerstwo Sportu i Turystki, Firma Erkado, Firma Goma, Skep Sportowy Maraton, Firma Parent Leisure, Fotobudka-Robert Radzik, Mobilne Centrum Zabaw dla Dzieci, Telewizja Miejska Stalowa Wola.  Dziękujemy Trenerom SportStal, naszym Grupom Akrobatycznym, Wszystkim Dzieciom, Rodzicom, Opiekunom.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ❤

Wszystkich, którzy chcą wspierać nasze działania zapraszamy do kontaktu: tel. 535 203 375

Klub Sportowy SportStal prowadzi Nowy i Dodatkowy Nabór
Miejsce zajęć: Stalowa Wola,  Tarnobrzeg, lub Janów Lubelski.
Treningi prowadzą Instruktorzy z Rzeszowa i Lublina – Wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata

Zapisy: tel. 535 203 375