Dni Sportu to część naszego całościowego Projektu dotyczącego utworzenia Centrum Aktywności Fizycznej.
Wszystkich, którzy chcą pomóc i wspierać nasze działania zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 535 203 375.

Mamy  nadzieję, że Dni Sportu zainspirowały dzieci i młodzież do poszukiwania swojej ulubionej dyscypliny sportowej, że od tej pory sport zainteresuje ich jeszcze bardziej, że aktywność fizyczna będzie im towarzyszyła każdego dnia. Chcemy zachęcić dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, zaszczepić zamiłowanie do sportu, rozwijać talenty sportowe.

PROJEKT DOFINANSOWANY ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.
PROJEKT DOFINANSOWANY ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej / Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Pierwszego dnia, w niedzielę  29 sierpnia przybyli na godzinę 16.00 do Hali Sportowej MOSiR mogli podziwiać Profesjonalne Pokazy Akrobatów z Klubu Sportowego Piramida Rzeszów, Piramida Przeworsk. Swoje umiejętności pokazały także Zawodniczki stalowowolskiego Klubu SportStal.
Dzieci  mogły uczestniczyć w zajęciach sportowych, sprawdzić się w różnych grach i zabawach przygotowanych przez Trenerów, wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami.
Czas uprzyjemniła Firma Parent Leisure – Partner naszej Szkoły. Firma organizuje animacje, zabawy dla dzieci podczas imprez oraz zajęcia z języka angielskiego w plenerze.

Dziękujemy Sponsorom, Partnerom, Trenerom, Grupom Pokazowym, dziękujemy Wszystkim za okazaną pomoc i wsparcie przy organizacji Dni Sportu. Dziękujemy Dzieciom, ich Rodzicom, Opiekunom
Partnerzy: Parent Leisure, MOSiR, GoMa Agencja Reklamy Stalowa Wola Mariusz Markut, Sklep Maraton Stalowa Wola, MZK Stalowa Wola.
Trenerzy: Klub Sportowy Piramida Rzeszów
Pokazy Akrobatyki Sportowej: Klub Sportowy Piramida Rzeszów, Klub Sportowy Piramida Przeworsk,  SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej
Obsługa techniczna
Obsługa medyczna
Zapisy: p. Paulina
Konferansjer: p. Andrzej
Osoba odpowiedzialna za organizację: p. Edyta
Obsługa foto: https://www.facebook.com/marcinfoto/
Obsługa video: Natalia Serafin, Grzegorz Serafin
Patronat Medialny: Telewizja Miejska Stalowa, STELLA ZIT Sp. z o.o., Radio Leliwa, Echo Dnia, Wydawnictwo Sztafeta Sp. z o. o., Stalowe Miasto.pl.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM

SportStal działa w wielu obszarach począwszy od upowszechniania aktywności fizycznej po pomoc innym osobom.
Łagodzenie, przeciwdziałanie skutkom negatywnego wpływu pandemii COVID-19 w obszarze edukacji sportowej i rozwoju społecznego dzieci i młodzieży to teraz nasze priorytetowe zadanie.

Pandemia koronawirusa nie tylko ograniczyła aktywność ruchową dzieci i młodzieży, ale także w dużym stopniu wpłynęła na ich zdrowie psychiczne. Dlatego kolejnym priorytetowym zadaniem dla nas będzie także edukacja dzieci i młodzieży w zakresie korzystania z różnych form pomocy psychologicznej. Podjęte przez nas działania pozwolą im uchronić od negatywnych skutków wielomiesięcznej izolacji.

Oprócz potrzeby aktywności fiz,potrzeby korzystania z różnych form pomocy chcieliśmy w Uczestnikach naszych zajęć i nie tylko zaszczepić także potrzebę niesienia pomocy innym ludziom.Nie każdy zdaje sobie sprawę że przyzwyczajenia i wiedza nabyta w młodości decydują o późniejszych zachowaniach i cechach człowieka.

SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na zajęcia.
TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ w Stalowej Woli lub w Tarnobrzegu.
ZAJĘCIA PROWADZĄ: Trenerzy Klubu Sportowego „Piramida” Rzeszów – Wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski.
ZAPISY NA ZAJĘCIA: Szkoła Akrobatyki sportowej SportStal tel. 535 203 375