Dziękujemy Wszystkim za przybycie na nasz Dzień Sportu. Mamy nadzieję, że zainspirował on dzieci i młodzież do poszukiwania swojej ulubionej dyscypliny sportowej, że od tej pory sport zainteresuje ich jeszcze bardziej.Tak, jak zawsze podkreślamy – chcemy zachęcić dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, zaszczepić zamiłowanie do sportu, rozwijać talenty sportowe.

07 września, w środę przybyli na godzinę 17.00 do Hali Sportowej Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Staszica 5 mogli zobaczyć Pokazy Akrobatyczne, dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach sportowych. Można było porozmawiać z Trenerami, zapisać dziecko na treningi.

Dziękujemy Partnerom/Sponsorom: Miastu Stalowa Wola, Starostwu/Dyrekcji LO za możliwość korzystania z sali, Ministerstwu Sportu i Turystki, Firmie Erkado, która zakupiła dresy reprezentacyjne dla naszych Grup Akrobatycznych, Firmie Goma, która je zaprojektowała, dziękujemy za współpracę, Firmie Parent Leisure za przygotowane animacje. Dziękujemy Trenerom za pomoc w przygotowaniu Dniu Sportu, poprowadzeniu zajęć, dziękujemy Grupie Pokazowej – Strefa Wysokich Lotów, Piramida Rzeszów. Dziękujemy naszym Grupom Akrobatycznym, Wszystkim Dzieciom, Rodzicom, Opiekunom, Wszystkim za okazaną pomoc i wsparcie przy organizacji Dni Sportu.

Trenerzy: Klub Sportowy Piramida Rzeszów, Strefa Wysokich Lotów Lublin.
Pokazy: Strefa Wysokich Lotów Lublin.
Zapisy: p. Paulina
Obsługa techniczna: p. Piotr
Osoba odpowiedzialna za organizację: p. Edyta

Patronat Medialny: Telewizja Miejska Stalowa Wola, Echo Dnia, Wydawnictwo Sztafeta Sp. z o. o.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ❤

Klub Sportowy SportStal prowadzi NABÓR NA ZAJĘCIA SPORTOWE w Sezonie Szkolnym 2022/2023:

1. AKROBATYKA SPORTOWA
Miejsce zajęć: Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Janów Lubelski
Treningi prowadzą Trenerzy z Rzeszowa i z Lublina-Wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

2. NINJA WARRIOR OCR – nowe zajęcia w SportStal
Miejsce zajęć: Stalowa Wola
Treningi poprowadzi Instruktor Klubu Sportowego z Lublina, uczestnik programu telewizyjnego „Ninja Warrior Polska”

ZAPISY: tel. 535 203 375
Zapraszamy!