W Programie Dnia Otwartego znalazły się próbne zajęcia dla dzieci, zabawy przygotowane przez Animatorów Parent Leisure.
Zaprosiliśmy też Państwa na Pokazy Gimnastyki. Chcieliśmy przybliżyć piękno tej dyscypliny sportowej. Naszymi Gośćmi byli Mistrzowie Gimnastyki. Zobaczyliśmy wspaniałe Pokazy Gimnastyki Artystycznej Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego Ajsedora.
W Pokazach Akrobatycznych wystąpił Mistrzowski Duet Angelika i Mateusz

Dodamy jeszcze tylko, że takich akrobacji możecie nauczyć się w Szkole Gimnastyki SportStal w Stalowej Woli. Zajęcia prowadzą Trenerzy z Warszawy, z Rzeszowa i z Lublina, a już niebawem także z Katowic.
Prowadzimy je w naszych dotychczasowych trzech lokalizacjach: Stalowej Woli, Tarnobrzegu i w Janowie Lubelskim.

W naszej ofercie znajdują się zajęcia z Akrobatyki Sportowej, które prowadzimy już od przeszło 6 lat.
Akrobatyka Sportowa – Dyscyplina polegająca na wykonywaniu układów choreograficznych w które wplecione są elementy zespołowe o różnym stopniu trudności w zależności od klasy sportowej zawodnika.

W ofercie naszej Szkoły znajdują się także zajęcia z Gimnastyki Artystycznej – nowe zajęcia, które wprowadzamy od tego Sezonu w grafik naszych stałych zajęć. Treningi będą prowadzić Trenerzy z Warszawy. Te zajęcia będą się odbywać w soboty w Centrum Edukacji Zawodowej przy ul. Kwiatkowskiego 1 w Stalowej Woli.
Gimnastyka Artystyczna to poddyscyplina Gimnastyki, polega na wykonywaniu układów taneczno-gimnastyczno-akrobatycznych, z piłką, wstążką, obręczą, skakanką lub parą maczug.

Zapraszamy też na zajęcia ze Skoków na Ścieżce, zajęcia Ninja Warrior. Dla najmłodszych dzieci od 2-4 lat wprowadziliśmy zajęcia z Rytmiki: Rytmika Nimi-Kids. Mamy 2 grupy wiekowe: 2- 3 lat: zajęcia z Rodzicem/ Opiekunem i grupę 4-6 lat.

Tak, jak zawsze podkreślamy – chcemy zachęcić dzieci, młodzież do aktywności fizycznej, zaszczepić zamiłowanie do sportu, rozwijać talenty sportowe.
Organizowane przez nas Dni Sportu, Dni Otwarte są dowodem na to, że sport zarówno w Stalowej Woli, Tarnobrzegu, jak i w Janowie Lubelskim odgrywa bardzo ważną rolę.

Dziękujemy Sponsorom, Partnerom, Trenerom, Grupom Pokazowym, całej obsłudze. Dziękujemy Wszystkim Dzieciom, ich Rodzicom, Opiekunom.
Dziękujemy Miastu Stalowa Wola, Ministerstwu Sportu i Turystyki, Polskiemu Związkowi Gimnastycznemu.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM

Wszystkich, którzy chcą pomóc i wspierać nasze działania zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 535 203 375