6 września 2021 roku SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej  zaprosiła dzieci i młodzież na kolejny Dzień Sportu – tym razem w Tarnobrzegu. Mamy  nadzieję, że zainspirował on  dzieci i młodzież do poszukiwania swojej ulubionej dyscypliny sportowej, że od tej pory sport zainteresuje ich jeszcze bardziej, że aktywność fizyczna będzie im towarzyszyła każdego dnia.

Organizowane przez nas Dni Sportu  są dowodem na to, że sport zarówno w Tarnobrzegu, jak i w Stalowej Woli odgrywa bardzo ważną rolę.
Swoimi działaniami chcemy zachęcić wszystkie dzieci do aktywności fizycznej, zaszczepić zamiłowanie do sportu, rozwijać młode talenty.

Wszystkich, którzy chcą pomóc i wspierać nasze działania zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 535 203 375

PROJEKT DOFINANSOWANY ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.
PROJEKT DOFINANSOWANY ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej / Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Dziękujemy Sponsorom, Partnerom, Trenerom, Grupom Pokazowym, całej obsłudze, dziękujemy Wszystkim za okazaną pomoc i wsparcie przy organizacji Dni Sportu. Dziękujemy Wszystkim Dzieciom, ich Rodzicom, Opiekunom.
Partnerzy: Parent Leisure, Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu, GoMa Agencja Reklamy Stalowa Wola Mariusz Markut, Sklep Maraton Stalowa Wola, MPK Tarnobrzeg, Tarnobrzeski Dom Kultury.
Patronat Medialny: Telewizja Miejska Stalowa

Trenerzy: Klub Sportowy Piramida Rzeszów
Pokazy Akrobatyki Sportowej: Klub Sportowy Piramida Rzeszów,  Klub Sportowy Piramida Przeworsk, SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej.
Osoba odpowiedzialna za organizację: p. Edyta

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM

SportStal działa w wielu obszarach począwszy od upowszechniania aktywności fizycznej po pomoc innym osobom.
Łagodzenie, przeciwdziałanie skutkom negatywnego wpływu pandemii COVID-19 w obszarze edukacji sportowej i rozwoju społecznego dzieci i młodzieży to teraz nasze priorytetowe zadanie.

Pandemia koronawirusa nie tylko ograniczyła aktywność ruchową dzieci i młodzieży, ale także w dużym stopniu wpłynęła na ich zdrowie psychiczne. Dlatego kolejnym priorytetowym zadaniem dla nas będzie także edukacja dzieci i młodzieży w zakresie korzystania z różnych form pomocy psychologicznej. Podjęte przez nas działania pozwolą im uchronić od negatywnych skutków wielomiesięcznej izolacji.

Oprócz potrzeby aktywności fiz,potrzeby korzystania z różnych form pomocy chcieliśmy w Uczestnikach naszych zajęć i nie tylko zaszczepić także potrzebę niesienia pomocy innym ludziom.Nie każdy zdaje sobie sprawę że przyzwyczajenia i wiedza nabyta w młodości decydują o późniejszych zachowaniach i cechach człowieka.

SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza wszystkie dzieci i młodzież w wieku 5-17 lat na zajęcia.
TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ w Stalowej Woli lub w Tarnobrzegu.
ZAJĘCIA PROWADZĄ: Trenerzy Klubu Sportowego „Piramida” Rzeszów – Wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski.
ZAPISY NA ZAJĘCIA: Szkoła Akrobatyki sportowej SportStal tel. 535 203 375